• Porady
  • Komentarze: 25

Jak zainstalować aplikacje Here Drive oraz Here Maps na telefonach z Windows 10 Mobile?

Niestety Microsoft uniemożliwił instalację aplikacji Here Drive+ oraz Here Maps na telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Aplikacji tych nie znajdziemy w Sklepie Windows a próba ręcznej instalacji zakończy się niepowodzeniem. Na Forum pojawiło się jednak rozwiązanie, dzięki któremu zainstalujecie obie aplikacje na dowolnym telefonie z Windows 10 Mobile.

[notice]Aplikacje Here Drive oraz Here Maps są dostępne jeżeli zaktualizujemy nasz telefon z systemu Windows Phone 8.1 do wersji Windows 10 Mobile. Jeżeli jednak po aktualizacji wykonamy przywracanie ustawień fabrycznych to aplikacje znikną z naszego telefonu. W takim wypadku pozostaje jedynie skorzystanie z poniższego poradnika aby odzyskać utracone aplikacje Here.[/notice]

Sposób instalacji zadziała zarówno na telefonach z kartą jak i bez karty pamięci. Metoda to wykonanie zaledwie kilku prostych kroków i całość nie powinna Wam zająć więcej niż kilka minut.

Jeżeli szukacie działającego sposobu na instalację aplikacji Here Drive+ lub Here Maps to koniecznie zajrzyjcie na Forum:

[textblock style=”1″]http://www.windowsmania.pl/poradniki-499/%5Bwindows-10-mobile%5D-wszystko-o-instalacji-plikow-xap-appx-21755/[/textblock]

Tym sposobem możecie instalować także inne aplikacje z kolekcji Lumia lub też systemowe. Swoje zapotrzebowanie na aplikacje możecie zgłaszać w wyżej wymienionym wątku.

Źródło: Forum