Dynamiczne efekty HDR trafiają do aplikacji Aparat w oficjalnej wersji Windows 10 Mobile

Od kilku dni uczestnicy programu Windows Insider mogą testować najnowszą wersję aplikacji Aparat Windows, która posiada nową funkcję o nazwie dynamiczne efekty HDR. Jest to opcja, która zastąpiła dotychczasową funkcję dynamicznych efektów. Teraz nowa funkcja HDR jest dostępna również dla osób korzystających z oficjalnej wersji Windows 10 Mobile.

Dynamiczne efekty HDR

Aplikacja podskoczyła z wersji 2016.128.141 do wersji oznaczonej numerem 2016.325.61.0. Po uruchomieniu aplikacji zobaczymy, że w górnych opcjach zaszła jedna zmiana. Teraz zamiast różdżki symbolizującej dynamiczne efekty pojawił się napis HDR. Funkcja HDR jest dostępna jedynie na wybranych telefonach Lumia. Jeżeli Twój telefon posiadał wcześniej funkcję dynamicznych efektów to po aktualizacji powinna ona zmienić się w funkcję HDR. Dodatkową nowością w tej wersji aplikacji jest możliwość robienia pauzy w trakcie nagrywania filmów.

Użytkownicy starszych telefonów Lumia mogą jedynie włączać oraz wyłączać funkcję HDR. Telefony z fabrycznym systemem Windows 10 Mobile posiadają dodatkową opcję automatycznego wykonywania zdjęć w tym trybie.

Zestawienie najnowszych wersji aplikacji Microsoft z podziałem na testową oraz oficjalną wersję systemu Windows 10 Mobile znajdziecie w tym artykule.

Kod QR