GTA: San Andreas już dostępne dla telefonów Windows Phone 8

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się długo oczekiwana gra GTA: San Andreas. Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych gier wszech czasów, w której gracz ma okazję wcielić się w drobnego rzezimieszka, a następnie tworząc własny, kryminalny życiorys samemu stanąć na czele mafii.

GTA: San Andreas Windows Phone

Tym razem, przychodzi nam wcielić się w niejakiego Carla Johnsona, który przed kilku laty uciekł z rodzinnego miasta w poszukiwaniu lepszego jutra. Po pięciu latach Carl wraca do Los Santos, w którym zastaje gangsterski świat morderstw, narkotyków i korupcji. Jednak nieciekawy krajobraz miasta to nie koniec złych wiadomości; dzielnica w której się wychował wygląda gorzej, niż pamiętał ją sprzed pięciu lat, a skłócona rodzina opłakuje zamordowaną matkę Carla. Na koniec złego, skorumpowani policjanci wrabiają naszego bohatera w morderstwo. Witaj w kalifornijskich latach 90-tych.

Świat gry tworzy stan San Andreas, wraz z trzema miastami: Fierro (San Francisco), Las Venturra (Las Vegas) i Los Santos (Los Angeles), pomiędzy którymi gracz może się przemieszczać.

Według producenta gra jest przeznaczona wyłącznie dla telefonów: Nokia Lumia 1520, Nokia Lumia 1320, Nokia Lumia 822, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 810 oraz HTC 8X. Oczywiście gra zadziała na wszystkich telefonach z systemem WP8 z minimum 1GB pamięci RAM. GTA wymaga ponad 2.5GB wolnego miejsca. Najnowsza odsłona Grand Theft Auto kosztuje 23,99zł.

GTA: San Andreas

Cena: 23,99zł

Wydawca: Rockstar Games

Pobierz GTA: San Andreas na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR