• Gry
  • Komentarze: 2

GT Racing 2: The Real Car Experience w końcu ląduje w Sklepie Windows Phone

GT Racing 2: The Real Car Experience to gra, która od jakiegoś czasu jest już dostępna dla innych platform takich jak Android czy iOS. Posiadacze telefonów z systemem Windows Phone doczekali się również premiery i już teraz grę można pobierać ze Sklepu Windows Phone.

GT Racing 2 dla Windows Phone

W grze znajduje się aż 67 licencjonowanych samochodów, które pojadą aż na 13 trasach. W wyścigach znajdziemy ponad 30 producentów samochodów a gracze będą mogli pojechać takimi wozami jak Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford i wiele innych. Gra posiada blisko 1400 wydarzeń, wśród których znajdą się takie jak klasyczne wyścigi, jeden na jeden czy knockout.

Niestety Gameloft przygotował swoją grę jedynie dla telefonów z systemem WP8 oraz WP8.1 z minimum 1GB pamięci RAM. To oznacza, że posiadacze takich telefonów jak np. Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 625 czy Nokia Lumia 630 nie będą mogli zagrać w GT Racing 2.

Zapraszam do obejrzenia wideo prezentacji z gry GT Racing 2.

Gra zajmuje ponad 1GB i możecie ją pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Wyścigi posiadają mikropłatności. Zachęcam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

GT Racing 2: The Real Car Experience

Cena: bezpłatne

Wydawca: Gameloft

Pobierz koncentrator urządzęń na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR