• Gry
  • Komentarze: 0

Gry Where’s My Perry i Where’s My Water bezpłatnie tylko dzisiaj

Microsoft poinformował za pomocą swojego oficjalnego kanału Twitter, że w ramach jednodniowej promocji użytkownicy telefonów Windows Phone 8 mogą pobrać bezpłatnie gry Where’s My Water oraz Where’s My Perry.

Where's My PerryWhere's My Water

Promocja została przewidziana na dzień 17 styczeń więc w ciągu kilku kolejnych godzin powinna się rozpocząć. Obecna cena za każdą grę to 3,49zł – nie jest to wysoki koszt ale w przypadku kiedy możemy pobrać gry zupełnie bezpłatnie z pewnością zainteresowanie grami znacząco wzrośnie. Raz kupione lub pobrane aplikacje w ramach promocji są na stałe przypisane do naszego konta dzięki czemu w przyszłości nie będziemy musieli za nie płacić ponownie nawet w przypadku pojawienia się nowszej wersji.

Obie gry przeznaczone są dla naszych pociech. Na tą chwilę promocja nie została jeszcze aktywowana więc po wejściu do sklepu Windows Phone w dalszym ciągu widnieją ceny. Niestety nie znam dokładnej godziny włączenia promocji więc sklep należy sprawdzać co jakiś czas. Jak tylko traficie na promocję to koniecznie podzielcie się informacją w komentarzu poniżej.

Kod QR - Perry

 

Kod QR - Water
Źródło: Twitter