• Gry
  • Komentarze: 1

Gra The Tiny Bang Story bezpłatnie w promocji MyAppFree

Serwis myAppFree za pomocą swojej aplikacji oraz strony internetowej proponuje w obniżonej cenie aplikacje oraz gry dla telefonów z systemem Windows Phone. Tym razem trafiło na grę The Tiny Bang Story, którą już teraz możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.

The Tiny Bang Story jest nietuzinkową grą przygodową z rodzaju point’n’click, wyprodukowaną przez studio HeroCraft. Akcja gry osadzona została na fikcyjnej planecie, która zderzyła się z ogromną asteroidą. Gracze mają za zadanie pomóc mieszkańcom Tiny przywrócić zakłócony przez kosmiczną katastrofę naturalny porządek rzeczy.

Gra przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1 z minimum 1GB pamięci RAM. Zapraszam do bezpłatnego pobierania ze Sklepu Windows Phone.

Pobierz The Tiny Bang Story na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • michalR

    wczoraj sciagnalem te gre zeby ja lokalnie zainstalowac z karty SD (Lumia 635 ktora posiadam nie pozwala na instalacje tej gry prosto ze sklepu) i niestety gra wyladowala w spisie w sekcji apek niekompatybilnych, wiec z instalacji lokalnej rowniez nici 🙂 co za bezsens, nie mozna kupic gry zeby po zmianie telefonu na lepszy miec ja juz przypisana do konta, ktos musial dlugo myslec nad takim ograniczeniem funkcjonalnosci sklepu.