• Gry
  • Komentarze: 0

Gra Rayman Jungle Run dostępna w promocyjnej cenie 3,49zł w sklepie Windows Phone

W ramach promocji Red Stripe Deals została udostępnia gra Rayman Jungle Run w cenie 3,49zł. Zręcznościówka ta polega na pokonaniu planszy oraz zebraniu jak największej ilości pszczół i monet. Wraz z kolejnymi poziomami gra staje się coraz trudniejsza. Gra przeznaczona tylko i wyłącznie dla właścicieli telefonów z systemem Windows Phone 8.

Rayman Jungle Run Windows Phone

W nowych przygodach Rayman’a przenosimy się do dżungli. Ubisoft postawił na absolutny minimalizm. Sterowanie ogranicza się w większości do przyciskania palcem w ekran. Rayman cały czas pędzi do przodu, a gracz tylko w odpowiednim momencie stuka, aby podskoczyć, chwycić linę czy zawisnąć na chwilę w powietrzu. Wyjątkiem jest przycisk pięści, którego użyjemy na ostatnich 10 planszach. Wcześniejsze etapy przechodzi się za pomocą jednego przycisku. Proste i funkcjonalne rozwiązanie. Gra wspiera osiągnięcia Xbox.

W każdy czwartek Red Stripe Deals oferuje trzy aplikacje w promocyjnej cenie. W tym tygodniu oprócz gry Rayman Jungle Run możemy kupić w obniżonej cenie aplikację Color Carnival oraz grę Nun Attack. Tym razem gra Rayman Jungle Run otrzymała aż 67% obniżkę z ceny 10,49zł do 3,49zł. Promocja będzie trwała do przyszłej środy.

Pobierz grę [label style=”1″]Rayman Jungle Run[/label] ze sklepu Windows Phone

Rayman Jungle Run - sklep Windows PhoneKod QR - Rayman Jungle Run