Gra NBA JAM i inne tytuły w obniżonej cenie w okazjach Red Stripe

Okazje Red Stripe to regularne promocje w sklepie Windows Phone. W każdy czwartek Red Stripe Deals oferuje aplikacje w obniżonej cenie. Promocją zostało objęte aż 6 aplikacji w tym jedna z osiągnięciami Xbox. Zapraszam do przejrzenia listy!

Okazje Red Stripe

Na promocyjnej liście Red Stripe Deals znalazły się następujące tytuły: NBA JAM, Riptide GP2, BADLAND, Share to Speech, Files&Folders Pro oraz How to Cook Everything.

Zapraszam również do skorzystania z pozostałych promocji, które są dostępne pod tagiem promocja. Jeżeli znaleźliście inne promocje to koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach poniżej!

Poniżej odnośniki do sklepu Windows Phone wraz z aktualnymi cenami promocji Red Stripe Deals.

  • Wojtek

    Fajnie, ale mam pytanie kupując kartę podarunkową microsoft i dodając ją do lumi do portfela i mając konto microsoft, można również z niej korzystać w sklepie windows 8.1 na laptopie ?

  • michalR

    i znow te ceny nie powiem z czego. Badland – na iOS’a co chwile pojawia sie w darmowych promocjach, Riptide 2 tez byl za darmo, zarowno na iOS’a jak i na Androida, a na WP wymagaja kasy. a pozniej sie dziwia ze nikt nie chce WP, nie chce bo konkurencja jest bardziej elastyczna. nie to zebym nic nie kupowal, ale z pewnoscia nie zrobie zakupu skoro mam to juz na innych systemach, nawet mimo tego ze na codzien korzystam z WP jako glownego OS’a.