• Gry
  • Komentarze: 0

Gra Jetpack Joyride w nowej wersji 1.1.0.0 dla telefonów Windows Phone 8

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja gry Jetpack Joyride 1.1.0.0 od twórców Fruit Ninja. Gra jest dostępna bezpłatnie i każdy właściciel telefonu z systemem Windows Phone 8 może pobrać grę już teraz.

Jetpack Joyride - Windows Phone

W grze wcielamy się w osobę o imieniu Barry Steakfries i przemierzamy tajemnicze laboratorium na skradzionym plecaku odrzutowym. Jetpack Joyride to klasyczna gra zręcznościowa, w której musimy unikać przeróżnych pułapek, które mogą zakończyć podróż naszego bohatera.

Jetpack Joyride Windows Phone 8

Jetpack Joyride Windows Phone 8

Jetpack Joyride Windows Phone 8

Jetpack Joyride Windows Phone 8

Gra została urozmaicona w różne dodatkowe funkcje takie jak sklep czy osiągnięcia. Dzięki temu rozgrywka nie nudzi się tak szybko. Oprócz standardowych misji, które możemy wykonać zyskujemy kolejne osiągnięcia. Przechodząc kolejne misje otrzymujemy pieniądze, za które możemy zmienić ubranie Barry’emu, wymienić plecak odrzutowy, ulepszyć pojazdy, kupić inne przydatne rzeczy oraz gadżety. Niestety ceny w sklepie są dosyć wysokie i aby spróbować wszystkiego będziemy musieli spędzić długie godziny w laboratorium. Alternatywnie możemy dokupić pieniądze w realnym sklepie. Ceny zaczynają się od 3,69zł. Zapraszam do wideo recenzji.

Niestety producent nie podał listy zmian jakie wprowadził do najnowszej wersji gry. Posiadacze telefonów Windows Phone 8 mogą pobrać grę całkowicie bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Zdecydowanie polecam ten tytuł.

Pobierz grę [label style=”1″]Jetpack Joyride[/label] ze sklepu Windows Phone

Jetpack Joyride - sklep Windows PhoneKod QR - Jetpack Joyride