• Gry
  • Komentarze: 0

Gra iBomber Defense dostępna dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone

Gra iBomber Defense to połączenie klasycznej „obrony wieży” z pełną akcji i strategii rozgrywką znaną z oryginalnych wersji iBombera. Teraz gra dostępna jest dla wszystkich telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone.

iBomber Defense - Nokia Lumia Windows PhoneiBomber Defense - Nokia Lumia Windows Phone

iBomber Defense - Nokia Lumia Windows PhoneiBomber Defense - Nokia Lumia Windows Phone

Powstrzymuj przeciwników na całym świecie, korzystając z szeregu różnych broni i taktyk, poczynając od plujących ogniem karabinów maszynowych, a kończąc na potężnych działkach i niezwykłej artylerii przeciwlotniczej!

BROŃ SIĘ PRZED NIEPRZYJACIELSKIM ATAKIEM

Wybierz tryb Szybkiej gry lub Kampanię. Walcz w Afryce Północnej, Europie i Rosji w szeregach Aliantów lub Państw Osi. Twoim zadaniem jest odparcie kolejnych ataków nieprzyjaciela i strategiczne opracowanie systemu obrony w kampanii. Zorganizuj obronę i przygotuj się na atak. Zniszcz swoich przeciwników wśród gradu kul i w ogniu artylerii!

ZRÓŻNICOWANE FUNKCJE ROZGRYWKI

Użyj wszystkich dostępnych narzędzi, by odeprzeć fale ataków nieprzyjaciela. Twoje zwycięstwo lub porażka zależą od takich elementów jak Przewijanie, Kontrataki, siła rażenia wież oraz przewaga terenu! iBomber Defense to doskonała rozrywka zapewniająca godziny wypełnionej akcją zabawy i przemyślanego planowania strategii.

CIEKAWA ROZGRYWKA

Gra iBomber Defense to 22 doskonale zrównoważone i wymagające poziomy rozgrywki oraz 3 poziomy trudności, za sprawą których możesz cieszyć się bardzo długo jej szczegółową i wspaniałą grafiką i nigdy nie znudzisz się tym, co pojawi się na ekranie.

Grę można kupić w sklepie Windows Phone Store w cenie 10,49zł. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Kod QR - iBomber Defense
Źródło: Windows Phone Store