• Gry
  • Komentarze: 2

Gra Hungry Shark Evolution otrzymuje świąteczną aktualizację

Ubisoft udostępnił świąteczną aktualizację dla gry Hungry Shark Evolution. W grze wcielamy się w rekina a naszym celem jest zjadanie ryb, innych istot morskich a czasem nawet ludzi. W miarę postępu nasz rekin rośnie co zwiększa jego możliwości pożerania. Aktualizacja wprowadza zimowo-świąteczne elementy takie jak pingwiny, bałwany, prezenty czy cukierki.

Nasze rekiny ucieszą się bowiem oprócz zjadania ryb, skorupiaków oraz ludzi od najnowszej wersji będą mogły delektować się elfami, pingwinami, bałwanami oraz liczne prezenty i łakocie. Na niebie pojawi się co jakiś czas Święty Mikołaj, który będzie nas częstował wybuchowymi pociskami. Pojawią się również nowe pułapki jak np. lodowe miny, które na krótki czas sparaliżują naszą żarłoczną bestię. Zauważyłem również, że w grze pojawiła się nowa, pancerna ryba Dunkleosteus, za którą przyjdzie nam zapłacić aż 250.000 monet.

Gra zdecydowanie przypadła mi do gustu. Nie sądziłem, że symulacja rekina może aż tak wciągać. Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w podmorskich głębinach to koniecznie pobierzcie grę Hungry Shark Evolution. Grę możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Warto dodać, że gra posiada wsparcie dla osiągnięć Xbox.

Pobierz Hungry Shark Evolution na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR