• Gry
  • Komentarze: 3

Gra Castle Of Illusion od Disneya dostępna dla telefonów Windows Phone 8 i 8.1

W ostatnim czasie Disney i Microsoft przygotowali kilka gier dla telefonów Windows Phone. Najnowsza produkcja o nazwie Castle Of Illusion również trafiła na telefony Windows Phone 8 i 8.1 oraz komputery z systemem Windows 8.

Gra od pewnego czasu jest już dostępna dla systemów iOS oraz Android a teraz trafiła również do Sklepu Windows Phone. Widać, że wytwórnia Disney oraz gigant z Redmond ciężko pracują aby udostępnić właścicielom telefonów WP wszystkie tytuły zarówno te starsze jak i najnowsze.

W grze wcielamy się w Myszkę Miki i naszym zadaniem jest przebrnięcie przez zamek pełen niebezpiecznych niespodzianek aby uratować Minnie porwaną przez Mizrabel.

Potencjalnych zainteresowanych grą może skutecznie zniechęcić cena. Za wersję dla komputerów Windows 8 będziemy musieli zapłacić aż 50,99zł. Z kolei wersja dla telefonów Windows Phone kosztuje „jedynie” 33,49zł. Kolejnym minusem jest brak wsparcia dla osiągnięć Xbox Live.

Na zakupy zapraszam tradycyjnie do Sklepu Windows Phone. Grę możecie kupić klikając w poniższy odnośnik lub kod QR. Przypominam, że gra dostępna jest wyłącznie dla smartfonów WP8 i WP8.1.

Castle Of Illusion (WP)

Cena: 33,49zł

Wydawca: Disney

Pobierz Castle Of Illusion (WP) na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR