• Gry
  • Komentarze: 0

Gra Bejeweled Live + dostępna dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone

W sklepie Windows Phone Marketplace pojawiła się gra Bejeweled Live + dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone. Bejeweled to gra w której głównym celem jest układanie obok siebie co najmniej trzech diamentów takiego samego koloru.

Bejeweled Live + Nokia Lumia Windows PhoneBejeweled Live + Nokia Lumia Windows PhoneBejeweled Live + Nokia Lumia Windows Phone

Ekran gry podzielony jest na malutkie kwadratowe sektory. Każdy z nich wypełniony jest przez kolorowy diamencik. Kolorów i kształtów jest kilka. Zadaniem gracza jest łączenie owych diamencików w trójki. Naturalnie, łączyć można tylko i wyłącznie diamenciki tego samego koloru. Przemieścić możemy tylko jeden diamencik o jedną kratkę w cztery strony. Przeskok nastąpi tylko w momencie gdy ułożymy pionową lub poziomą linie z trzech lub więcej diamentów. Przy czym linie z czterech i pięciu diamentów premiowane są poprzez mniejszą i większa eksplozje, które usuwają sąsiadujące z linią inne diamenty. Do dyspozycji mamy aż pięć trybów rozgrywki: Classic, Diamond mine, Lightning, Butterfly oraz Zen.

Aplikację można pobrać ze sklepu Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8. Pobierz Bejeweled Live + klikając w ikonę aplikacji lub skanując kod QR.

Bejeweled Live + - sklep Windows PhoneKod QR - Bejeweled Live +
Źródło: sklep Windows Phone