Podbij muzykę ze swojej Lumii z głośnikami Coloud Bang MD-1C

Portfolio głośników stworzonych z myślą o smartfonach Lumia powiększa się o nowy model – Coloud Bang MD-1C. Nieduże, trójkątne urządzenie równie dobrze sprawdzi się na kameralnej domówce, jak i podczas grillowania na działce.

Głośnik Coloud Bang MD-1C

Głośniki można podłączyć szeregowo, dzięki czemu sprawdzą się również na większych spotkaniach. Coloud Bang MD-1C nawiązują kolorystycznie do nowych smartfonów z rodziny Lumia 630 i 530. Głośnik można do nich podłączyć za pośrednictwem wejścia słuchawkowego mini jack 3,5 mm.

Coloud Bang MD-1C to kolejny model uzupełniający portfolio przenośnych głośników w ofercie Microsoft Devices:

  • Nokia MD-12 – bezprzewodowe głośniki Bluetooth Nokia MD-12 wyróżniają się ciekawym designem, niewielkim rozmiarem (38 mm x 84 mm) i 15-godzinnym działaniem na jednym ładowaniu. Dodatkowo głośnik można wykorzystać do telekonferencji, a basy zaskoczą nawet koneserów. Niewielkie urządzenie zostało wyposażone m.in. we wbudowany układ wytwarzający efekt basów na niemal dowolnym twardym podłożu czy magnes pozwalający na przyczepienie do dowolnej metalowej powierzchni, również pionowej. MD-12 łączy się z każdym smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth, a także za pomocą kabla z końcówką 3,5 mm. Gadżet sprawdzi się nie tylko podczas letnich wyjazdów, ale również w trakcie służbowej delegacji – z łatwością zmieści się w kieszeni, czy damskiej torebce.
  • JBL PowerUp for Nokia – chcesz posłuchać Deadmau5a w kuchni albo Barry’ego White’a w sypialni? Wystarczy połączyć go ze smartfonem Lumia przez dotknięcie przy użyciu technologii NFC i przesyłać muzykę bezprzewodowo poprzez Bluetooth. JBL PowerUp for Nokia pełni również funkcję bezprzewodowej ładowarki. Wystarczy położyć na nim telefon z funkcją NFC lub dowolne urządzenie zgodne ze standardem Qi, aby naładować jego baterię podczas słuchania muzyki. Model ten stworzony wspólnie z legendarną, znaną każdemu miłośnikowi czystego dźwięku, marką JBL doskonale sprawdzi się w każdym domu.
  • JBL PlayUp for Nokia – przenośny głośnik stworzony wspólnie z firmą JBL pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z każdego urządzenia z funkcją Bluetooth i/ lub NFC. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu portowi bass-reflex i mocy 10 W model PlayUp pozwala cieszyć się z czystego, donośnego dźwięku działając jak minisubwoofer, dodając dynamiki utworom zapisanym w formacie MP3. Pełne naładowanie baterii zapewnia radość z odtwarzanej muzyki nawet na 10 godzin. Głośnik pomalowany jest specjalną, „antypoślizgową” farbą ułatwiającą chwyt podczas przenoszenia.

Najnowsze głośniki są dostępne w kolorach zielonym, pomarańczowym i czarnym w rekomendowanej cenie 79 PLN.

Źródło: Informacja prasowa Microsoft Devices