Glance Background pozwala na dodanie obrazu do ekranu podglądu (Glance Screen)

Na stronie Nokia Beta Labs pojawiła się eksperymentalna aplikacja o nazwie Glance Background. Dzięki aplikacji możemy ustawić dodatkową grafikę obok zegara na ekranie podglądu (Glance Screen). Możemy zarówno skorzystać z dostępnych grafik lub załadować własne zdjęcie z telefonu.

Glance Background

Glance Background to odpowiednik aplikacji Nokia Sleeping Screen, która była dostępna dla telefonów Nokia z systemem Symbian. Teraz dodatkowy obraz obok godziny na ekranie podglądu jest dostępny również na telefonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.

Możliwości aplikacji Glance Background:

  • Jedno lub cztery zmieniające się zdjęcia na ekranie podglądu.
  • Wybierz tapetę spośród 5 dostępnych grafik.
  • Twórz nowe tapety z własnych zdjęć.
  • Modyfikuj obrazy za pomocą prostego edytora obrazów.
  • Zapisuj obrazy i modyfikuj je później.

W obecnej chwili Glance Background to jedynie nakładka na aplikację Glance Screen, dzięki czemu możemy w każdej chwili w łatwy sposób odinstalować aplikację. Nokia nie wyklucza, że po pomyślnych testach funkcja ta zostanie zaimplementowana na stałe do telefonów Nokia Lumia.

Aplikacja jest dostępna tylko i wyłącznie w języku angielskim i wymaga oprogramowania Lumia Amber. Program nie jest kompatybilny z telefonami Nokia Lumia 520 oraz Nokia Lumia 625 – oba telefony nie posiadają wsparcia dla wygaszacza Glance Screen. Ewentualne błędy, sugestie czy uwagi możemy zgłaszać bezpośrednio na stronie Nokia Beta Labs.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Glance Background[/label] ze sklepu Windows Phone

Glance Background - sklep Windows PhoneKod QR - Glance Background