Gdzie obejrzeć i czego się spodziewać po konferencji Microsoft BUILD 2014?

Zaledwie kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia konferencji Microsoft BUILD Developer Conference 2014 w San Francisco. Z pewnością znajdą się wśród Was osoby, które z chęcią obejrzałyby całe wydarzenie. Konferencję będziecie mogli zobaczyć na żywo na stronie stacji Channel 9.

save-the-date_conversations_800x800px_v24Mar_forever2_repeat

Najważniejsze prezentacje dotyczące systemu Windows Phone rozpoczną się o godzinie 17:30 dzisiaj oraz jutro o tej samej godzinie. Konferencję możecie obejrzeć na żywo wchodząc na stronę Channel 9.

Najważniejszym wydarzeniem będzie z pewnością prezentacja najnowszego systemu Windows Phone 8.1. Wersja Preview for Developers, według ostatnich informacji, ma być dostępna w przyszły czwartek. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy rozpocznie się rozsyłanie oficjalnej aktualizacji.

Dzisiaj w nocy o godzinie 2:00 odbędzie się również konferencja przygotowana przez firmę Nokia. Być może Nokia poinformuje o swojej nakładce na system Windows Phone 8.1 tak jak to miało miejsce w poprzednich aktualizacjach: Lumia Amber (Windows Phone 8 Update 2) oraz Lumia Black (Windows Phone 8 Update 3). W internecie krążą plotki, że najnowsza nakładka Nokii będzie się nazywać Nokia Blue. Istnieje również duża szansa, że Nokia zaprezentuje nowe smartfony takie jak Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 930 oraz globalna wersja telefonu Nokia Lumia Icon.