Aplikacja Garmin Connect Mobile otrzymuje dużą aktualizację

Doskonała wiadomość dla posiadaczy opasek fitness oraz zegarków Garmin, którzy korzystają również z telefonu z systemem Windows 10 Mobile. Producent udostępnił dużą aktualizację swojej aplikacji Garmin Connect Mobile w wersji 3.15, która wprowadza sporo nowości oraz usprawnień dla mobilnego systemu Windows.

Producent poinformował, że każda aktualizacja zawiera poprawki różnych błędów, usprawnienia wydajności oraz ulepszenia w parowaniu urządzeń. Aplikacja została zaktualizowana ponieważ Garmin standaryzuje wersje pomiędzy wszystkimi mobilnymi systemami. To oznacza, że teraz niezależnie od tego jaki system posiadacie w telefonie to możecie korzystać ze wszystkich, najnowszych funkcji aplikacji. Najwięcej na najnowszej aktualizacji skorzystają posiadacze telefonów z systemem Windows 10 Mobile, którzy mogą korzystać z tych samych funkcji co użytkownicy systemów Android oraz iOS.

Co jeszcze nowego pojawiło się w wersji 3.15?

  • Porównuj statystyki z innymi użytkownikami Garmin.
  • Używaj histogramów, aby obejrzeć percentyle wydajności.
  • Nowa funkcja dzielenia się aktywnością za pomocą sieci Facebook oraz Twitter.

Niestety nie posiadam żadnego akcesorium Garmin, dlatego nie mogę sprawdzić opisywanych nowości. Aby skorzystać z aplikacji należy założyć konto. Warto dodać, że aplikacja jest w całości w języku polskim oraz posiada przyjemny interfejs użytkownika.

Jeżeli posiadacie akcesorium Garmin oraz telefon z systemem Windows 10 Mobile to koniecznie dajcie znać jak sprawuje się nowa wersja aplikacji. Program możecie pobrać za pomocą poniższego odnośnika.

Garmin Connect Mobile