Wygraj telefon Samsung Galaxy Note9 w konkursie Samsung Members

W najbliższy czwartek zostanie zaprezentowany najnowszy flagowy telefon Galaxy Note9. Z tej okazji Samsung przygotował konkurs dla wszystkich osób, które posiadają konto Samsung Members. Zasady konkursu są proste, ale czasu pozostało niewiele. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie to musicie się spieszyć.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Zainstaluj aplikację Samsung Members i załóż konto (tylko telefony Galaxy).
  • Pobierz kod w aplikacji Samsung Members.
  • Wypełnij formularz konkursowy. Wgraj zdjęcie które będzie odpowiedzią na pytanie konkursowe „Jak zmieni się Twoje życie z nowym Galaxy?”.

Konkurs trwa do premiery nowego telefonu czyli do 9 sierpnia. Wtedy też Samsung oficjalnie zaprezentuje najnowszy Notatnik. Szczegóły konkursu znajdziecie na tej stronie. Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem. Do wygrania są aż trzy telefony Galaxy Note9 wraz z etui.

Samsung Galaxy Note9 posiada niemalże identyczny wygląd jak jego poprzednik. Sercem urządzenia będzie nowszy procesor Exynos 9810 wspieranym przez 6 GB pamięci RAM. Smartfon otrzyma ogniwo o pojemności 4000 mAh oraz fabrycznie będzie posiadać system Android Oreo w wersji 8.1.

* Na zdjęciu tytułowym widoczny jest telefon Galaxy Note8