Gadżety otrzymują kilka poprawek w najnowszej aktualizacji dla WP8.1 oraz W10M

Przed kilkunastoma minutami w sklepie pojawiła się aktualizacja aplikacji Gadżety dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Aplikacja ta zastąpiła dotychczasowy program Koncentrator urządzeń. Dzięki aplikacji możemy zarządzać naszymi akcesoriami takimi jak znaczniki, głośniki bezprzewodowe czy słuchawki.

Gadżety - Treasure Tag

Aplikacja Gadżety podskoczyła z wersji 4.2.155.0 do wersji 4.2.170.0. Najnowsza wersja wprowadza obsługę lokalizatorów Treasure Tag WS-2 oraz Treasure Tag Mini WS-10. Teraz bez problemu połączymy nasz znacznik z aplikacją. Po ostatniej aktualizacji niektórzy użytkownicy narzekali na brak aplikacji na liście aplikacji – najnowsza wersja usuwa ten błąd. Gadżety w najnowszej wersji są już widoczne na liście wszystkich aplikacji.

Aplikację Gadżety możecie pobrać za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR. Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany lub usprawnienia to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Kod QR
 • Konrad Uroda-Darłak
 • Nylu

  Zdrowych i Wesolych Swiat dla Redakcji MSMOBILE i dla wszystkich Windowsmaniakow

 • Krzysiek

  No i się gadżety na liście znalazły 🙂 taki prezent od mikołaja 🙂

 • Krzysiek

  Po wigilii mnóstwo zdjęć, no i chęć podzielenia się nimi. Po BT… Wychodzi na to że przesłanie 10 zdjęć pomiędzy dwiema lumiami 920 z w10m zajęło mi mniej więcej po dwie minuty na fotkę, z 735 z wp8.1 nie lepiej. No masakra jakaś… Jakiś czas temu próbowałem zgrać z Z2 też parę zdjęć i się poddałem (bulid 511)… Czy jest szansa aby ktoś porównał transfery? Problemów z dźwiękiem po bt nie mam żadnych, sprawdzone ne słuchawkach JBL, bramce bt logitecha i głośniku przenośnym bt. Jakość super, nie rwie, zasięg na całe mieszkanie. Czy mam wrażenie że bt nie służy już do wysyłania plików? 😉 chyba nie, tylko ten transfer…

 • Malwina Świątek

  http://odszukajtelefon.pl można tu łatwo i szybko namierzyć telefon online 😉 Dodatkowo na stronie jest możliwość wygrania super lokalizatora z nadajnikiem GPS.