Update: Nokia CP-637 czyli dedykowany futerał ochronny dla telefonu Nokia Lumia 930

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem telefonu Nokia Lumia 930 to zapewne zainteresuje Was również dedykowany futerał ochronny o nazwie Nokia CP-637. Futerał ochroni smartfon z obu stron. Tylna część to plastikowa obudowa z wycięciem na aparat. Przednia to materiałowa klapka, która ochroni ekran przed zarysowaniami.

Nokia CP-637 dla Nokia Lumia 930

Futerał jest dostępny w trzech kolorach – zielonym, czarnym oraz pomarańczowym. Kompatybilny jest wyłącznie z telefonem Nokia Lumia 930 oraz Nokia Lumia Icon. Przednia klapka nie posłuży jako podstawka jak w przypadku futerału Nokia CP-623 dla Lumii 1520.

Futerał ochronny Nokia CP-637 możecie już zamówić w zagranicznych sklepach w cenie ok. 120zł. W Polsce pojawi się z pewnością w ciągu kilku kolejnych tygodni. Przypominam również, że możecie już zamawiać telefon Nokia Lumia 930 w przedsprzedaży. Wysyłka zamówionych smartfonów rozpocznie się już jutro!

[label style=”1″]Update 2014-07-10[/label]

Futerały pojawiły się już na stronie sklepu NokiaSklepOnline w cenie 99zł. Co prawda nie można jeszcze ich zamawiać ale to kwestia kilku – kilkunastu dni. Futerał będzie dostęny w kolorze czarnym, zielonym oraz pomarańczowym. Czy ktoś jest chętny? Zapraszam do sklepu.

Źródło: Nokia