• Nokia
  • Komentarze: 6

Funkcja Podgląd otrzymała aktualizację w telefonach Nokia Lumia WP8

Od ostatniej aktualizacji info+dodatki funkcja podgląd jest dostępna jako odrębna pozycja na liście ustawień. Dzisiaj funkcja ta otrzymała aktualizację do wersji 2.0.1.4. Jedyną zauważalną zmianą jest usunięcie opcji powiadomień, która i tak nie działała na oprogramowaniu Amber.

podgląd - poprzednia wersja z powiadomieniamiPodgląd nowa wersja bez powiadomień

Na zrzucie po lewej stronie widać obecną wersję z możliwością włączenia powiadomień, które i tak nie działają na obecnym oprogramowaniu. Po prawej zrzut z najnowszej wersji – jak widać opcja włączania powiadomień została usunięta.

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Wyświetl godzinę oraz przydatne powiadomienia, gdy telefon jest w trybie oczekiwania. Wybierz odpowiadający Ci tryb ekranu podglądu i ciesz się idealną równowagą między zużyciem energii a widocznością informacji. Wybierz tryb nocny, a ekran podglądu automatycznie przyciemni się w wybranych przez Ciebie godzinach. Pobierz ekran podglądu — znajdziesz go w Ustawieniach.[/quote]

Podgląd ekranu wraz z powiadomieniami mieliśmy możliwość obejrzeć na oprogramowaniu Bittersweet shimmer, które opublikował posiadacz telefonu Nokia Lumia 920 Developer Edition. Obejrzyj filmy z najnowszym oprogramowaniem.

Powiadomienia na ekranie podglądu

Powyższe zdjęcie przedstawia funkcję podglądu z włączonymi powiadomieniami. Oprócz aktualnej godziny wyświetlane są również powiadomienia o nowych wiadomościach czy nieodebranych połączeniach.

Niestety dzisiejsza aktualizacja aplikacji podgląd 2.0.1.4 nie wprowadza powiadomień. Nie wiadomo czy posiada jakieś inne poprawki czy usprawnienia.

Pobierz aplikację [label style=”3″]podgląd[/label] ze sklepu Windows Phone

podgląd - sklep Windows PhoneKod QR - podgląd