• Programy
  • Komentarze: 73

Funkcja malowania światłem już dostępna w aplikacji ProShot

Aplikacja ProShot to jedna z najpopularniejszych aplikacji, tuż obok wbudowanej aplikacji, do robienia zdjęć na telefonach z systemem Windows. Wraz z nową wersją aplikacji, która zadebiutowała jakiś czas temu dla telefonów Windows 10 Mobile, została wprowadzona nowa funkcja o nazwie Light Painting czyli malowanie światłem lub też rysowanie światłem.

ProShot - Light Paniting

Dzisiejsza aktualizacja podniosła numer aplikacji do wersji 1.1.0.0. Główną nowością jest dodanie funkcji Light Painting. Technika rysowania światłem opiera się na wykorzystaniu ciemności i bardzo długich czasów ekspozycji. Jeżeli spotykacie się z tym terminem po raz pierwszy to zachęcam do wpisania frazy „malowanie światłem” w wyszukiwarce grafiki.

Aby skorzystać z funkcji Light Painting potrzebujemy dwóch rzeczy w naszym telefonie:

  • Aplikacja ProShot w wersji 1.1.0.0 lub nowsza
  • Windows 10 Mobile w wersji 14393.103 lub nowszy

W przypadku pierwszego punktu nie będziecie mieli żadnego problemu. Wystarczy wejść do sklepu i zaktualizować aplikację. W przypadku drugiego może pojawić się pewien problem ponieważ obecnie najnowsza, oficjalna wersja systemu Windows 10 Mobile posiada numer Build 14393.67. Jeżeli posiadacie na swoich telefonach system w tej wersji to niestety nie skorzystacie z tej funkcji dopóki nie pojawi się nowsza aktualizacja. Mam jednak dla Was dobrą informację ponieważ dzisiaj w godzinach wieczornych powinna zostać udostępniona oficjalna aktualizacja o numerze Build 14393.105. Uczestnicy programu Windows Insider już teraz mogą skorzystać z tej funkcji. Funkcja działa również w najnowszym rozgałęzieniu Redstone 2.

Pobierz ProShot w cenie 17,50 zł