Funkcja Continuum uruchomiona na telefonie Lumia 830 z Windows 10 Mobile

Dzięki funkcji Continuum możemy zamienić nasz telefon w prowizoryczny komputer. Wystarczy połączyć nasz telefon przewodowo lub bezprzewodowo z zewnętrznym wyświetlaczem abym móc korzystać z aplikacji na dużym ekranie. Microsoft w specyfikacji dokładnie określił jakie typy procesorów użytych w telefonach mogą obsługiwać tę funkcję. Dzisiaj jeden z deweloperów zdołał uruchomić Continuum na telefonie Lumie 830. Czy to oznacza, że Microsoft celowo zablokował funkcję na starszych telefonach Lumia?

Continuum na telefonie Lumia 830

Na tę chwilę nie są znane żadne szczegóły dotyczące tego jak udało się deweloperowi Gustave M. uruchomić Continuum na telefonie Lumia 830. Smartfon został połączony bezprzewodowo z systemem Windows 10 Anniversary Update za pomocą Miracast.

Continuum Lumia 830

Jak tylko pojawią się nowe informacje oraz poradnik dotyczący aktywowania funkcji Continuum na niewspieranych telefonach to wszystko opiszę dokładnie w osobnym artykule.

Więcej informacji o Continuum znajdziecie w tym artykule. Czy bylibyście zainteresowani tą funkcją na Waszych telefonach?

Źródło: Twitter

Dziękuję pogadacz za informację!