• Programy
  • Komentarze: 0

Foursquare uruchamia aplikację Swarm dla Windows Phone 8.1

Foursquare to aplikacja, która łączy w sobie elementy społecznościowe z informacjami o tym gdzie znajdują się nasi znajomi oraz w jakich miejscach zameldowali się. Producenci programu postanowili uruchomić nową aplikację o nazwie Swarm, która ma być uzupełnieniem podstawowej aplikacji.

Foursquare Swarm Windows Phone

Swarm w przeciwieństwie do Foursquare opiera się głównie na społeczności. W aplikacji możemy oglądać gdzie znajdują się nasi znajomi oraz gdzie zamierzają pójść. Podobnie jak w przypadku poprzednika możemy otrzymać tytuł mayor dla określonej lokalizacji ale będzie widoczny tylko wśród naszych znajomych.

Dzięki Foursquare inni dowiedzą się gdzie byłeś na przestrzeni lat. Swarm ma jedynie pomagać w spotkaniach ze znajomymi oraz poznawać ich plany. Pierwotna aplikacja Foursquare nieco się zmieni i zostanie ukierunkowana w głównej mierze na odkrywanie i opinie.

Aplikację Swarm możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Wymagany jest system Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Swarm

Cena: bezpłatne

Wydawca: FOURSQUARE LABS

Pobierz Swarm na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR