• Programy
  • Komentarze: 0

Foursquare 4.0 dla Windows Phone z nowym wyglądem już dostępny

Niecałe dwa tygodnie temu do beta testów trafiła odświeżona wersja aplikacji Foursquare. Dzisiaj producent postanowił udostępnić finalną wersję dla wszystkich osób posiadających telefony z systemem Windows Phone. Największą nowością w wersji 4.0 jest całkowicie zmieniony wygląd aplikacji.

Foursquare Windows Phone

Aby skorzystać ze wszystkich funkcji a w tym opcji meldowania musimy mieć zainstalowaną aplikację Swarm. Co prawda w Foursquare znajduje się przycisk aby się zameldować ale uruchamia on automatycznie wspomnianą w poprzednim zdaniu aplikację, o ile oczywiście posiadamy ją na naszym telefonie.

Podczas pierwszego otwarcia aplikacji zostaniemy poproszeni o wskazanie naszych smaków, dzięki czemu aplikacja zostanie wstępnie spersonalizowana pod kątem naszego gustu. Na podstawie naszych wyborów aplikacja będzie proponować nam miejsca w naszej okolicy. Oczywiście nasze wybory możemy dowolnie zmieniać w ustawieniach aplikacji.

Foursquare postarał się i udostępnił aplikację dla wszystkich smartfonów z systemem Windows Phone. Aplikacja jest dostępna dla systemów Windows Phone 7.5, Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania!

Pobierz Foursquare na Windows Phone (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR