Forum pomocy technicznej Nokia zmienia się w Społeczność Microsoft Mobile

Wczoraj Microsoft zmienił wygląd Forum pomocy technicznej Nokia z charakterystycznych niebieskich barw Nokia w nową, przejrzystą i czytelną szatę graficzną Microsoft. To oznacza, że forum jako jedna z ostatnich stron zmieniła markę Nokia na Microsoft. Teraz po wejściu na forum zobaczycie nową nazwę Społeczność Microsoft Mobile.

Społeczność Microsoft Mobile

Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Jeżeli macie problemy z Waszymi telefonami lub macie inne pytania związane z Waszymi słuchawkami to zachęcam do odwiedzenia Społeczności Microsoft Mobile. Pytania możecie zadawać w różnych panelach związanych z telefonami takich jak Lumia, Nokia X, Asha, Symbian oraz w innych panelach dotyczących oprogramowania, akcesoriów, aplikacji i usług online.