• Programy
  • Komentarze: 0

Flipboard otrzymuje aktualizację z poprawkami i ulepszeniami wydajności

Flipboard to niezwykle popularna aplikacja do wyświetlania nowości w postaci wirtualnego magazynu. Używana przez miliony osób na cały świecie pozwala śledzić najistotniejsze dla Ciebie tematy. Aplikacja posiada przejrzysty i nowoczesny wygląd. Ponadto początkujący użytkownicy w szybki i łatwy sposób dodadzą swoje pierwsze zainteresowania.

Flipboard

Aby rozpocząć wybierz kilka kategorii, które chciałbyś zobaczyć w Twoim magazynie. Następnie naciśnij dowolny kafelek aby przeczytać wybrane przez Ciebie rzeczy lub skorzystaj z okładek – to szybki sposób aby przejrzeć zwiastuny ze wszystkich Twoich zainteresowań.

Skorzystaj przycisku wyszukiwania aby dodać nowe tematy. Kiedy znajdziesz interesujące strony dodaj je do ulubionych a będą dostępne zawsze po otwarciu aplikacji. Aplikacja pozwala również na kolekcjonowanie ulubionych historii i dzielenie się nimi z innymi.

Co nowego w Flipboard 2.5.1.0?

  • Poprawki i ulepszenia wydajności.

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie zarówno dla systemu Windows 8 oraz Windows Phone 8.1. Kompatybilne są również telefony z 512MB pamięci RAM. Pobierz aplikację ze Sklepu Windows lub skorzystaj z poniższych odnośników aby pobrać na telefon z systemem WP8.1.

Pobierz Flipboard na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR