Microsoft udostępnia Flight Hub z informacjami o aktualnych kompilacjach

Program Windows Insider cieszy się ogromną popularnością wśród entuzjastów urządzeń z systemem Windows 10. Microsoft udostępnił uczestnikom programu możliwość szybkiego sprawdzenia wersji kompilacji znajdujących się w poszczególnych pierścieniach Insider. Powstała specjalna strona, gdzie błyskawicznie możemy podejrzeć aktualne wersje oraz pobrać pliki ISO oraz SDK.

Po wejściu na stronę Flight Hub zobaczycie powyższą tabelę, która zbiera informacje o najnowszych kompilacjach z rozgałęzienia Redstone 4. Mamy szybki dostęp do informacji, która kompilacja jest najnowsza dla danego pierścienia oraz informacje o najnowszych obrazach ISO oraz paczkach SDK dla deweloperów. Tabela jest aktualizowana na bieżąco i docelowo ma zostać połączona ze stroną Windows Insider.

Do wszystkich kompilacji oraz plików ISO i SDK są dodane odnośniki, dzięki czemu możemy sprawdzić szczegółową listę nowości, zmian i poprawek. Z pewnością tabela ułatwi testerom odnalezienie się w gąszczu kompilacji udostępnianych w programie Windows Insider.

Źródło: MSPoweruser