Wygraj opaskę fitness Fitbit Flex z aplikacją Promocje i Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania są trzy opask Fitbit Flex. Opaskę możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Promocje i Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Promocje i konkursy - opaska fitness Fitbit Flex

Monitor Fitbit Flex to opaska, która pomoże Ci pozostać w formie. W ciągu dnia zlicza ona liczbę wykonanych przez Ciebie kroków i przelicza je na spalone kalorie. W nocy monitoruje Twój sen, sprawdzając jak jest głęboki i jak często się budzisz. To tylko niektóre z funkcji Fitbit Fle, który podłączony do Twojego smartfona Lumia pozwoli Ci zadbać o zdrowie i przygotować się do nadchodzącego lata.

Opaska Fitbit Flex to tańsza alternatywa dla opaski Microsoft Band. Posiada zbliżone funkcje i wytrzymuje znacznie dłużej na jednym ładowaniu baterii ponieważ nie posiada wyświetlacza.

Fitbit Flex

Konkurs rozpoczął się dzisiaj i będzie trwał aż do 12.06.2015. Przypominam również o promocji, w której możecie odebrać robota Sphero 2.0 kupując nowy telefon Lumia 640 lub Lumia 640 XL.

Pobierz Promocje i Konkursy na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • pyczy

  Ciekawe czy załapałem się na robota 😀

  • Ktosiek

   Daj znać jak przyjdzie, z ciekawości kiedy wysłałeś zgłoszenie? Ja dopiero dzisiaj, bardzo małe szanse mam, żę przez taki okres czasu nie poszło 600 robocików ;p

   • pyczy

    13 maj

 • NarQu

  Autorze, opaska nie jest wodoodporna. Owszem jest to dziwnie napisane na ich stronie i na pierwszy rzut oka każdy pomyśli że urządzenie jest wodoodporne, ale po wczytaniu się bardziej wychodzi na to, że fitbit nie jest wodoodporny i należy go ściągnąć z ręki podczas kąpania 🙂

  • Z jednej strony piszą, że opaska została przetestowana w jednej atmosferze czyli przy zanurzeniu do 10 metrów a z drugiej piszą o tym, że nie należy z nią pływać i najlepiej ściągać ją do kąpieli. Po krótkim namyśle usuwam informację z artykułu. Dziękuję za celną uwagę.

   • „przetestowana w jednej atmosferze” na takie aspekty jak pot czy deszcz a nie nurkowanie

    • Dlatego dla pewności usunąłem informację o wodoszczelności z artykułu.

 • Nylu

  Mam opaskę od stycznia i na opakowaniu pisze ze Fitbit flex jest wodoszczelna i bez problemu się kapie z opaska , bateria wytrzymuje okolo tygodnia teraz

  • Mimo wszystko producent nie zaleca kąpieli z opaską.