Wygraj opaskę fitness Fitbit Flex z aplikacją Promocje i Konkursy

Microsoft przygotował kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Lumia, w którym do wygrania są trzy opask Fitbit Flex. Opaskę możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Promocje i Konkursy dla Windows Phone aby wziąć udział w zabawie!

Promocje i konkursy - opaska fitness Fitbit Flex

Monitor Fitbit Flex to opaska, która pomoże Ci pozostać w formie. W ciągu dnia zlicza ona liczbę wykonanych przez Ciebie kroków i przelicza je na spalone kalorie. W nocy monitoruje Twój sen, sprawdzając jak jest głęboki i jak często się budzisz. To tylko niektóre z funkcji Fitbit Fle, który podłączony do Twojego smartfona Lumia pozwoli Ci zadbać o zdrowie i przygotować się do nadchodzącego lata.

Opaska Fitbit Flex to tańsza alternatywa dla opaski Microsoft Band. Posiada zbliżone funkcje i wytrzymuje znacznie dłużej na jednym ładowaniu baterii ponieważ nie posiada wyświetlacza.

Fitbit Flex

Konkurs rozpoczął się dzisiaj i będzie trwał aż do 12.06.2015. Przypominam również o promocji, w której możecie odebrać robota Sphero 2.0 kupując nowy telefon Lumia 640 lub Lumia 640 XL.

Pobierz Promocje i Konkursy na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR