• Gry
  • Komentarze: 7

Final Fantasy III już dostępne w sklepie Windows Phone

Serii gier Final Fantasy nie trzeba chyba nikomu  przedstawiać. Do tej pory powstało już kilkanaście części tej gry a już niedługo zadebiutuje kolejna na konsolę Playstation 4. Gry z serii Final Fantasy należą do gatunku jRPG ze względu na specyfikę azjatyckich gier RPG, gdzie szczególny nacisk kładziony jest na fabułę, psychikę bohaterów oraz rozwój postaci. Teraz posiadacze telefonów Windows Phone mogą kupić grę Final Fantasy III.

Final Fantasy III Windows Phone

Cechą charakterystyczną dla serii jest zagmatwana fabuła – niektóre fakty z początku gry nabierają znaczenia pod koniec przygody, często okazuje się, że bohaterowie są wykorzystywani przez jakąś tajemną, nieznaną im siłę. Każda gra z serii czymś zaskakuje i jej fabuła jest trudna do przewidzenia.

Dosyć wysoka cena gry spowoduje, że zapewne jedynie zagorzali fani kupią pełną wersję, która kosztuje aż 54,49zł! Na szczęście wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w świecie fantasy mogą pobrać bezpłatną wersję demo. Gra jest dostępna zarówno dla Windows Phone 7 jak i Windows Phone 8.

Final Fantasy III

Cena: 54,49zł

Wydawca: SQUARE ENIX Co LTD

Pobierz Final Fantasy III na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR