Film promocyjny akcesorium Nokia Treasure Tag dla telefonów Nokia Lumia

Nokia Treasure Tag WS-2 to najnowsze akcesorium fińskiego producenta smartfonów, za pomocą którego znajdziemy zgubione klucze, torby czy inne ważne przedmioty. Za pomocą urządzenia użytkownicy posiadający telefon Nokia Lumia z systemem Windows Phone będą mogli śledzić przedmioty w połączeniu z dedykowaną aplikacją o tej samej nazwie.

Aplikacja Nokia Treasure Tag wyświetli lokalizację urządzenia na mapie z użyciem przeglądarki rozszerzonej rzeczywistości Nokia LiveSight. Możliwe również będzie zlokalizowanie telefonu, który został sparowany z czujnikiem poprzez przytrzymanie przycisku na urządzeniu. Nokia Treasure Tag wywoła dźwięk na telefonie tylko wtedy kiedy będzie się znajdował w zasięgu.

Zgubiłeś kluczyki, nie wiesz, gdzie jest torba z siłowni, zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś samochód? Nokia Treasure Tag pomoże Ci znaleźć Twoje rzeczy za pomocą intuicyjnych wskazówek audiowizualnych. Wystarczy umieścić znaczniki na cennych rzeczach i zainstalować tę aplikację w swoim telefonie. Nawet jeśli czegoś zapomnisz, będziesz wiedzieć, gdzie to jest.

Nokia Treasure Tag w Sklepie Windows Phone

Jak działa aplikacja Nokia Treasure Tag z akcesorium?

  • umieść znaczniki Nokia Treasure na ulubionych rzeczach
  • połącz znaczniki z telefonem za pomocą Bluetooth Smart
  • Twój telefon powiadomi Cię, jeśli wygląda na to, że o czymś zapomniałeś
  • alarmy dźwiękowe umożliwiają telefonowi znalezienie znacznika, albo znacznikowi znalezienie telefonu
  • Mapy z usługi HERE oraz telefony obsługujące LiveSight pozwalają na znajdowanie rzeczy za pośrednictwem rzeczywistości rozszerzonej
  • przypnij ulubione znaczniki do ekranu Start jako kafelki Live Tile, by mieć do nich szybki dostęp

Wymiary znacznika to 30 x 30 x 10 mm przy wadze 13g. Urządzenie zostało wyposażone w baterię CR-2032, którą możemy wymieniać. Jedna bateria powinna wystarczyć na 180 dni w stanie czuwania. Sugerowana cena detaliczna wynosi 24,90€. Urządzenie będzie dostępne w czterech kolorach: czarny, biały, niebieski oraz żółty. Znaczniki Nokia Treasure wymagają połączenia Bluetooth Smart i telefonu Nokia Lumia z aktualizacją oprogramowania Lumia Black.

Nokia WS-2