Film prezentujący działanie aparatu w Nokii EOS oraz krótka recenzja ze zdjęciami!

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym modelu Nokia Lumia EOS PureView. ViziLeaks publikuje kolejne zdjęcia, krótki film prezentujący działanie aparatu oraz kolejne zdjęcia nowego flagowca Nokii z systemem Windows Phone 8. Zapraszam do oglądania!

ViziLeaks opisuje telefon jako solidnie wykonany i podkreśla, że posiada design jaki możemy znaleźć w pozostałych smartfonach serii Nokia Lumia z wyjątkiem modelu Nokia Lumia 925. Na pierwszy rzut oka niektórzy mogą pomylić EOS z telefonem Nokia Lumia 920. Oczywiście po odwróceniu słuchawki od razu będziemy mieli pewność, że mamy do czynienia z zupełnie innym urządzeniem. Nowa Nokia będzie wyposażona w slot na kartę pamięci microSD. Rozmieszczenie przycisków jak i pozostałych elementów możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach.

Nokia Lumia EOS PureView 40MPx
Nokia Lumia EOS PureView 40MPx
Nokia Lumia EOS PureView 40MPx
Nokia Lumia EOS PureView 40MPx
Nokia Lumia EOS PureView 40MPx
Nokia Lumia EOS PureView 40MPx

Na koniec niespodzianka. Autor przecieku podzielił się również krótkim filmem, na którym prezentuje sposób działania migawki w aparacie. Kolejną ciekawostką jest tytuł tego w filmu, w którym możemy wyczytać, że telefon będzie posiadać matrycę 40MPx. Czekamy na kolejne wieści a tymczasem zapraszam do oglądania.

Zapraszam również do zapoznania się ze wstępną specyfikacją telefonu Nokia Lumia EOS PureView, która jest dostępna w tym artykule.

Źródło: ViziLeaks