Facebook Messenger pojawi się wraz z aktualizacją Windows Phone 8.1

Wiele osób czeka na aplikację Facebook Messenger, która ma znacznie większe możliwości niż zaimplementowana funkcja w telefonach Windows Phone. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu, które sugerują, że komunikator Facebook pojawi się wraz z aktualizacją Windows Phone 8.1.

Facebook Messenger Windows Phone 8.1

Facebook Messenger zastąpi wbudowaną funkcję, która znajduje się w Windows Phone. Dzięki temu użytkownicy zyskają nowe możliwości takie jak przesyłanie zdjęć czy zostawianie wiadomości głosowych. Zewnętrzna aplikacja Facebook Messenger może być również szybko aktualizowana bez potrzeby oczekiwania na aktualizację oprogramowania.

Facebook Messenger to tylko jedna z wielu nowości jakie zobaczymy w najnowszej aktualizacji Windows Phone. Po więcej nowości zapraszam do artykułu Podsumowanie nowości w systemie Windows Phone 8.1 na podstawie bibliotek SDK. Zachęcam również do przeczytania artykułu Microsoft – Dual-SIM, Facebook Messenger, nowi producenci i szersze wsparcie sprzętowe. Przypominam również, że w WinPRT 8.1 znajdzie się asystent głosowy Cortana w języku polskim!

Źródło: WMPoweruser