Facebook Beta otrzymuje nową wersję dla telefonów Windows Phone 8 i 8.1

Wczoraj w Sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna aktualizacja dla aplikacji Facebook Beta w wersji 5.2.4.6 dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz w wersji 8.1.5.25 dla Windows Phone 8.1. Zachęcam do pobierania i testowania najnowszej wersji testowej Facebook.

Facebook Beta Windows Phone

Aplikacja Facebook dla system Windows Phone ułatwia komunikację i wymianę danych ze znajomymi. Dziękujemy za udział w programie testów beta i pomoc w doskonaleniu aplikacji Facebook dla systemu Windows Phone. Oprócz wszystkich nowych funkcji może być też trochę błędów. Prosimy o pomoc w ulepszaniu tej aplikacji przez wysyłanie opinii za pomocą ekranu Ustawienia > Opinia.

Niestety Microsoft nie udostępnił szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Niewielki przeskok w numeracji sugeruje, że aplikacja otrzymała drobne poprawki i ulepszenia.

Aktualizacja przeznaczona jest dla wszystkich smartfonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Facebook Beta

Wersja: 5.2.4.6 (WP8), 8.1.5.25 (WP8.1)

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Facebook Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR