Ekran podglądu otrzymuje aktualizację, dzięki której umożliwia wyświetlanie zdjęcia

Ekran podglądu to jedna z tych funkcji, która dla wielu użytkowników telefonów Lumia stała się niemalże wyznacznikiem podczas wyboru nowego telefonu. Funkcja stale jest rozwijana i z każdą kolejną aktualizacją otrzymuje nowe możliwości. W poprzedniej aktualizacji została wprowadzona obsługa aplikacji zewnętrznych takich jak Pogoda czy Zdrowie i fitness. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza możliwość ustawienia zdjęcia, na ekranie podglądu.

Ekran podglądu Lumia

Po wykonaniu aktualizacji zostaniemy poproszeni o wykonanie restartu telefonu. Po ponownym włączeniu będziemy mogli ustawić zdjęcie na ekranie podglądu. Aby to zrobić należy wejść do ustawień (menu > ustawienia > ekran blokady) i ustawić obraz tła jako zdjęcie. Krok drugi to włączenie wyświetlania zdjęcia w ustawieniach ekranu podglądu (menu > ustawienia > ekran podglądu). Dodatkowo możemy zmienić czy zdjęcie ma być wyświetlane w kolorze lub w odcieniach szarości (czerń i biel).

Ekran podglądu niestety nie jest dostępny dla wszystkich telefonów Lumia z systemem Windows Phone. Kompatybilne telefony to: Lumia 620, 720, 820, 830, 920, 925, 1020, 1320 i 1520. Dajcie znać czy przypadła Wam do gustu nowa funkcjonalność aplikacji. Zapraszam do pobierania.

[info]Możliwość wyświetlania zdjęcia na ekranie podglądu posiadają jedynie telefony Lumia z wyświetlaczem 720p oraz 1080p tj. Lumia 830, Lumia 920, Lumia 925, Lumia 1020, Lumia 1320 oraz Lumia 1520.[/info]

Ekran podglądu ze zdjęciem

Pobierz ekran podglądu na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Lumia Conversations