Ekran podglądu oraz Dane o ruchu zaktualizowane dla Windows 10 Mobile

Microsoft zaktualizował dzisiaj kolejne aplikacje w systemie Windows 10 Mobile, które do tej pory posiadały wygląd jeszcze z systemu Windows Phone 8.1. Mowa o aplikacjach Ekran podglądu oraz Dane o ruchu. Teraz obie aplikacje posiadają wygląd dostosowany do najnowszej wersji systemu.

Dane o ruchu Lumia

Dane o ruchu do tej pory posiadały wygląd widoczny na zrzucie po lewej stronie. Po aktualizacji aplikacja zyskała nowy wygląd oraz do nazwy zostało dodano słowo Lumia. Dane o ruchu Lumia wyglądają teraz jak część systemu Windows 10 Mobile.

Ustawienia ekranu podglądu

Drugą zaktualizowaną aplikacją jest Ekran podglądu czyli Glance Screen. Tutaj oprócz nowego wyglądu aplikacja zyskała również możliwość ustawienia zdjęcia w tle. Jeżeli wgraliście ręcznie aplikację, za pomocą pliku instalacyjnego z tego artykułu to dzisiaj nie zauważycie żadnej aktualizacji tej aplikacji w Sklepie.

Teraz już prawie wszystkie Dodatki otrzymały wygląd dopasowany do systemu Windows 10 Mobile. W niedługim czasie Microsoft zaktualizuje ostatnie aplikacje ze starym wyglądem takie jak Aktywacja głosowa (tylko Lumia 930 i 1520), Filtr połączeń+SMS, Audio (nowa nazwa to Korektor), Wyświetl oraz Koncentrator urządzeń (nowa nazwa to Gadżety).