Edytuj żywe obrazy w aplikacji Lumia Creative Studio Beta

Żywe obrazy to funkcja, która pojawiła się już jakiś czas temu w aplikacji Lumia Camera na wybranych telefonach Lumia. Jeżeli zapisujecie żywe obrazy na Waszych smartfonach to już teraz możecie skorzystać z aplikacji Lumia Creative Studio Beta, dzięki której będziecie mogli je edytować.

Lumia Creative Studio Beta

Aplikacja w wersji beta pozwoli na stosowanie filtrów, które nadadzą zdjęciom profesjonalny wygląd czy stosowanie funkcji rozmazywania aby nadać głębię ostrości. Dodatkowo możemy regulować jasność, przejrzystość oraz docinać i obracać zdjęcia. Najważniejszą nowością w tej wersji aplikacji jest dodanie możliwości edytowania żywych obrazów.

[info]Telefony z obsługą żywych obrazów: Lumia 640 Dual SIM, 640 Dual SIM DTV, 640 LTE, 640 LTE Dual SIM, 640 XL, 640 XL Dual SIM, 640 XL LTE, 640 XL LTE Dual SIM, 730 Dual SIM, 735, 830, 930, 1520 i Icon[/info]

W związku z tym, że jest to wersja beta nie wszystkie operacje są możliwe na żywych obrazach:

  • Funkcja przejrzystość (Clarity)
  • Funkcja rozmazywania (Blur)
  • Funkcja rozmazywania tła (Blur background)

Warto też zwrócić uwagę, że zapisane obrazy nie są widoczne w aplikacji do momentu jej ponownego uruchomienia. Dajcie znać jak się sprawuje aplikacja na Waszych telefonach.

Pobierz Lumia Creative Studio Beta dla Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Microsoft