• Gry
  • Komentarze: 0

Duckie Deck Sandwich Chef to zabawna i kreatywna gra dla najmłodszych

Czy masz w domu małego Tadka-niejadka, a może aspirującego szefa kuchni? Dzięki prostej, ale zabawnej grze Sandwich Chef każdy z nich może czerpać dużo radości z tworzenia kreatywnych kanapek!

Duckie Deck Sandwich Chef Windows Phone

Aplikacja umożliwia tworzenie śmiesznych postaci, kształtów a nawet pejzaży ze zdrowych, świeżych i najsmaczniejszych składników. Ułóż je na ekranie w odpowiedniej kolejności, a następnie stwórz identyczną przekąskę na talerzu i zjedz ją ze smakiem!

Sandwich Chef wspiera zdrowe nawyki żywieniowe poprzez zachęcanie dzieci do zabawy z różnymi wartościowymi produktami, dostępnymi w każdym sklepie spożywczym. Aplikacja zawiera zrównoważony zestaw zdrowych, bogatych w wartości odżywcze składników – obejmujących węglowodany, białko, tłuszcze, witaminy i minerały. Połącz je wszystkie razem by otrzymać kanapkę, która wygląda i smakuje wspaniale!

Kolorowe grafiki i zabawne efekty dźwiękowe pomagają uruchomić wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Prosty interfejs pozwala dziecku bawić się z rodzicami lub samodzielnie.

Gra jest dostępna dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do bezpłatnego pobierania ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Duckie Deck Sandwich Chef

Cena: bezpłatne

Wydawca: Duckie Deck Development Sp. z o.o.

Pobierz Duckie Deck Sandwich Chef na Windows Phone

Sklep Windows PhoneKod QR