• Gry
  • Komentarze: 0

Draw Something 1.0.13.0 dostępny dla telefonów Windows Phone

Draw Something to znana gra z takich platform jak iOS czy Android. Teraz producent Zynga udostępnił nową wersję oznaczoną numerem 1.013.0 dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone. Naszym zadaniem jest samodzielne narysowanie obrazka, który nasz przyjaciel lub przeciwnik musi odgadnąć. Gra działa na zasadzie Kalambury, a nasz oponent głowi się nad jej rozwiązaniem.

Draw Something Nokia Lumia Windows Phone

Draw Something polega na rzucaniu oraz podejmowaniu wyzwań innych użytkowników, którzy mają narysować to, o co ich prosimy. Możemy również wspólnie bawić się w zgadywanie, co rysuje jeden z użytkowników i co w efekcie pojawi się zaraz na planszy. Mamy również możliwość zdobywania monet w zamian za narysowanie np. uśmiechu, kwiatka czy zombie. Niestety aplikacja nie jest spolszczona ale obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet osobom z niewielką znajomością języka angielskiego.

W ciągu pierwszych dziesięciu dni po udostępnieniu aplikacji, została ona pobrana aż 1,5 miliona razy, a po pięciu tygodniach osiągnęła pułap aż 20 milionów pobrań! Twórcy Draw Something mówią, że 12 spośród 20 milionów użytkowników aktywnie korzysta z aplikacji, czego efektem jest narysowanie ponad miliarda rysunków.

Niestety producent aplikacji nie udostępnił szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji Draw Something. Gra jest bezpłatna i można ją pobrać z Windows Phone Store (Marketplace). Najnowsza wersja posiada numer 1.0.13.0 i zajmuje 7MB. Do rozpoczęcia zabawy niezbędny jest telefon z systemem Windows Phone 7.5 lub wyższym.

Kod QR - Draw Something
Źródło: Windows Phone Store