Dotyk otrzymuje aktualizację w telefonach z systemem Windows 10 Mobile

Dzisiaj w trakcie naszej burzliwej dyskusji dotyczącej brakującej funkcji wybudzania ekranu podwójnym dotknięciem w telefonach Lumia 550, Lumia 950 i Lumia 950 XL pojawiła się aktualizacja aplikacji Dotyk. Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian a w aplikacji nic się nie zmieniło.

Dotyk Windows 10 Mobile

Na moim telefonie pojawiły się aż dwie aktualizacje aplikacji Dotyk ale żadna z nich nie wprowadziła żadnych widocznych zmian poza fioletowym kwadracikiem widocznym w prawym dolnym rogu aplikacji.

Użytkownicy telefonów Lumia 550, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL w dalszym ciągu nie doczekali się możliwości wybudzania ekranu dwukrotnym dotknięciem ani obsługi wyświetlacza w rękawiczkach. Na tę chwilę nie jest do końca pewne czy funkcje te wrócą do tych telefonów. Jest jednak nadzieja bowiem jeden z naszych czytelników zauważył, że obydwie funkcje były dostępne przez pewien czas do momentu aktualizacji aplikacji Dotyk. To może oznaczać, że ze względu na problemy z działaniem tych funkcji zostały one czasowo usunięte z ustawień telefonu.

Dzisiejsza aktualizacja zapewne wprowadza jedynie drobne usprawnienia w czułości ekranu dotykowego. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.