Dona Sarkar poleca tajemniczy telefon, który nie został jeszcze zaprezentowany

Dona Sarkar, szefowa zespołu Windows Insider, jest bardzo aktywna w sieciach społecznościowych. Dosyć często można zobaczyć jej zdjęcia w nowych kreacjach i nic nie widzę w tym nic dziwnego ponieważ Dona oprócz pracy w firmie Microsoft interesuje się również modą. Użytkownicy zauważyli, że część zrobionych selfie zostało wykonanych telefonem iPhone. To wywołało falę niezadowolenia oraz wątpliwości w związku z czym jeden z użytkowników postanowił zapytać o to Donę.

Jeden z użytkowników zapytał Donę, który telefon poleca. Czy jest to iPhone czy telefon z systemem Windows 10 Mobile. Jeżeli wybiera Windows 10 Mobile to dlaczego robi zdjęcia telefonem firmy Apple. Poniżej odpowiedź:

Jak już wiemy Microsoft udostępnia swoje aplikacje oraz usługi dla wszystkich platform włączając w to system iOS w związku z czym nie powinno nikogo dziwić, że pracownicy Microsoft posiadają między innymi telefony marki Apple. Dona, korzystając z okazji zadanego pytania, odpowiedziała, że korzysta z pięciu różnych telefonów ale przede wszystkim poleca ten, który nie został jeszcze zaprezentowany (tytułowe zdjęcie nie ma nic wspólnego z powyższą odpowiedzią – jest to starsze zdjęcie, na którym Dona trzyma telefon Lumia 950).

To doskonała informacja dla wszystkich osób korzystając z systemu Windows 10 Mobile. Microsoft najprawdopodobniej testuje wewnętrznie nowy, prototypowy telefon, które zostanie zaprezentowany w niedalekiej przyszłości. Być może będzie tych telefonów więcej i będą to produkty z linii Surface.