Odnośniki do wszystkich aplikacji systemowych w Windows 10 Mobile

Uczestnicy programu Windows Insider do perfekcji opanowali przywracanie ustawień fabrycznych. Jest to zabieg, dzięki któremu nasze telefony po wykonanej aktualizacji wracają do pełni sprawności. Zdarza się jednak, że wraz z przywróceniem ustawień znikają aplikacje systemowe, które znajdują się w dodatkach. Postanowiłem przygotować listę wszystkich aplikacji wraz z odnośnikami do Sklepu Windows.

Pamiętajcie, że ilość tych opcji oraz ich dostępność jest zależna od telefonu jaki posiadamy. Nieco inaczej opcje te wyglądają na telefonach, które fabrycznie posiadają system Windows Phone 8.1 a obecnie działają pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile a inaczej na telefonach z fabryczną dziesiątką na pokładzie. Poniżej porównanie opcji dostępnych w dodatkach na telefonach Lumia 435 (po lewej) oraz Lumia 950 XL (po prawej).

Dodatki Windows 10 Mobile

Aplikacje Dodatki i informacje oraz Informacje zaawansowane pełnią tą samą funkcję. W telefonach z fabryczną dziesiątką aplikacja nosi nazwę Informacje zaawansowane a w starszych telefonach Lumia jest dostępna pod nazwą Dodatki i informacje. Profil kolorów w starszych telefonach znajduje się z kolei w opcji wyświetl. Poza tym ekran podglądu nie jest dostępny na telefonie Lumia 435 i dlatego nie jest widoczny na zrzucie po lewej stronie. Oprócz tych dwóch niuansów reszta pozostaje bez zmian.

Kod QR
Kod QR
Kod QR
Kod QR
Kod QR
Kod QR
Kod QR
Kod QR