Dodatek dla entuzjastów – 20GB dodatkowego miejsca w SkyDrive przez rok!

Microsoft przygotował specjalną okazję dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone. Koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki odbiorcze bo być może czeka na Was miła niespodzianka. Dzisiaj odebrałem zawiadomienie, za pomocą którego mogłem skorzystać z bezpłatnego kodu rabatowego i otrzymałem 20GB dodatkowej przestrzeni dyskowej w usłudze SkyDrive.

Microsoft - SkyDrive 20GB darmowej przestrzeni

20GB dodatkowej przestrzeni zostanie doliczone do naszych obecnych 7GB co w sumie da aż 27GB. Cała procedura otrzymania bezpłatnych 20GB zamyka się w dwóch krokach. Pierwszy to kliknięcie w otrzymanym zawiadomieniu w zielony odnośnik kliknij tutaj do 31 stycznia 2014. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do naszego konta SkyDrive, na którym potwierdzimy nasz kod rabatowy – nie trzeba wprowadzać żadnego kodu a jedynie potwierdzić kod, który pojawi się w oknie.

W ten sposób zyskamy aż 20GB dodatkowej przestrzeni na nasze zdjęcia, filmy i inne pliki. Do naszego konta SkyDrive możemy zalogować się bezpośrednio na stronie skydrive.com lub otwierając aplikację SkyDrive w naszym telefonie. Aplikację SkyDrive możecie pobrać ze sklepu Windows Phone.

SkyDrive - dodatek dla entuzjastów 20GB

Powyżej zrzut z mojego konta SkyDrive. Jak widzicie posiadam 7GB bezpłatnej przestrzeni + 20GB z dodatku dla entuzjastów. Zachęcam do skorzystania z tej promocji – o ile otrzymaliście odpowiednie zawiadomienie na Wasze konto pocztowe. Dajcie znać w komentarzach poniżej czy skorzystaliście z promocji przygotowanej przez Microsoft.