Dodatek dla entuzjastów – 20GB dodatkowego miejsca w SkyDrive przez rok!

Microsoft przygotował specjalną okazję dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone. Koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki odbiorcze bo być może czeka na Was miła niespodzianka. Dzisiaj odebrałem zawiadomienie, za pomocą którego mogłem skorzystać z bezpłatnego kodu rabatowego i otrzymałem 20GB dodatkowej przestrzeni dyskowej w usłudze SkyDrive.

Microsoft - SkyDrive 20GB darmowej przestrzeni

20GB dodatkowej przestrzeni zostanie doliczone do naszych obecnych 7GB co w sumie da aż 27GB. Cała procedura otrzymania bezpłatnych 20GB zamyka się w dwóch krokach. Pierwszy to kliknięcie w otrzymanym zawiadomieniu w zielony odnośnik kliknij tutaj do 31 stycznia 2014. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do naszego konta SkyDrive, na którym potwierdzimy nasz kod rabatowy – nie trzeba wprowadzać żadnego kodu a jedynie potwierdzić kod, który pojawi się w oknie.

W ten sposób zyskamy aż 20GB dodatkowej przestrzeni na nasze zdjęcia, filmy i inne pliki. Do naszego konta SkyDrive możemy zalogować się bezpośrednio na stronie skydrive.com lub otwierając aplikację SkyDrive w naszym telefonie. Aplikację SkyDrive możecie pobrać ze sklepu Windows Phone.

SkyDrive - dodatek dla entuzjastów 20GB

Powyżej zrzut z mojego konta SkyDrive. Jak widzicie posiadam 7GB bezpłatnej przestrzeni + 20GB z dodatku dla entuzjastów. Zachęcam do skorzystania z tej promocji – o ile otrzymaliście odpowiednie zawiadomienie na Wasze konto pocztowe. Dajcie znać w komentarzach poniżej czy skorzystaliście z promocji przygotowanej przez Microsoft.

 • nylu

  A po roku co z tymi 20 giga

  • Baca

   obstawiam, że po roku pewnie będzie trzeba za to zapłacić, podobnie jak z domenami, za pierwszy rok 1 zł a po roku już normalna stawka jeżeli chcesz zatrzymać domenę. Obym się mylił.

  • Podejrzewam, że jeżeli będziemy chcieli przedłużyć promocyjne 20GB to trzeba będzie zapłacić – miejmy nadzieję, że w promocyjnej cenie.

 • nylu

  Widzę dostępna aktualizację Here drive plus ciekawe co nowego

 • WujoFefer

  Niedawno chciałem kupić 50GB a tu taki miły prezencik. 😀

 • Maciek Żyżyk

  A kiedyś nie dawali 25GB? W sumie fajny prezent, co nie zmienia faktu, że dopóki żaden operator nie ma naprawdę nielimitowanego Internetu to jeżeli chodzi o komórki to ta chmura wcale nie jest aż tak potrzebna. Np. w Play, co z tego że nielimitowany, skoro mam tylko 2,5GB szybkiej transmisji danych, a potem prędkość spada do kilku kb/s, że nawet poczty zawsze nie sprawdzisz… 😀

  • Na początku Microsoft dawał 25GB ale po czasie zmienili na 7GB. SkyDrive to nie tylko przesyłanie plików z naszego telefonu – możesz przesyłać z komputera a co za tym idzie znacznie szybciej możesz zapełnić dostępne miejsce. 2.5GB przesłanych danych z telefonu do SkyDrive na miesiąc to według mnie i tak sporo.