[Aktualizacja] Disqus Beta z kolejnymi poprawkami dla Windows 10 Mobile

Aplikacja Disqus Beta UWP otrzymała kolejną porcję aktualizacji dla systemów Windows 10 oraz Windows 10 mobile. Najnowsza wersja przynosi nowe funkcje i poprawki błędów.

Disqus Beta (UWP) rozwijany jest od września ubiegłego roku dla systemów Windows 10. Aplikacja pozwala nie tylko na przegląd ostatnich dyskusji i komentarzy na wybranych stronach obsługujących system komentarzy disqus, ale też na ich moderowanie oraz zarządzanie kontem na platformie. W odróżnieniu od Nextgen Readera czy Feedlab stanowi przede wszystkim czytnik komentarzy, a nie samych artykułów, które oczywiście też są dostępne.

Najnowsza wersja o numerze 4.0.13 wprowadza kolejne poprawki do aplikacji:

  • Logowanie Google – dodano możliwość logowania lub rejestracji za pomocą konta Google, styczniowa aktualizacja 4.0.12 wprowadziła już logowanie za pomocą konta facebook oraz twitter.
  • Lokalizacja – rozpoczęto tłumaczenie aplikacji dla następujących języków: włoski, niemiecki, francuski, portugalski (brazylijski), indonezyjski, hiszpański, polski i rosyjski. Część tekstów jest już przetłumaczona na nasz język, większa część nadal nie. Tłumacze poszukiwani są do współpracy.
  • Lepszy feedback – dodano więcej opcji związanych ze wsparciem: raportowanie błędów, zgłaszanie sugestii poprawek oraz wystawianie oceny aplikacji. Dodano również aktualny status sieci Disqus informujący o ewentualnych problemach.
  • Inne – dodano możliwość udostępniania danej dyskusji (share)
  • Drobne poprawki błędów – w tym poprawki wyświetlania obrazków GIF na systemach 64-bitowych, usunięto oznaczenia 1s na banerach i inne.

W chwili obecnej brakować może powiadomień w centrum akcji oraz informacji na dynamicznym kafelku. Aplikacja wyświetla jedynie liczbę nowych powiadomień, podobnie jak Skype. W odróżnieniu od premierowej wersji ta działa bezproblemowo.

[Aktualizacja z dnia 18.02.2017] Najnowsza wersja o numerze 4.0.14 wprowadza długo oczekiwane powiadomienia w centrum akcji:

  • Powiadomienia – jeżeli ktoś odpowie na twój post w dyskusji, otrzymasz powiadomienie w centrum akcji (zarówno na PC jak i na telefonie)
  • Nowoczesny wygląd – zmieniono większość ikon na bardziej pasujące do systemu Windows 10, wprowadzono drobne poprawki UI
  • Zaktualizowano tłumaczenia – dodano m.in. język duński, poprawki dla pozostałych języków
  • Nowe wymagania systemowe – aplikacja wymaga teraz minimum Windows 10 w wersji Anniversary Update
  • Drobne poprawki błędów – w tym kolejne poprawki wyświetlania obrazków GIF, poprawiono opcje blokowania.

Program możecie pobrać z poniższego linka: POBIERZ DISQUS BETA (UWP)