• Gry
  • Komentarze: 2

Disney udostępnia aż 7 swoich gier bezpłatnie w sklepie Windows Phone

To już nie pierwsza promocja bajkowego producenta gier. Tym razem Disney postanowił obniżyć cenę aż dla siedmiu swoich gier. Skorzystaj z noworocznej promocji i pobierz takie gry jak Where’s My Water, Where’s My Mickey, Where’s My Perry, Toy Story: Smash It!, Monsters University, Avengers Initiative oraz Wreck-It Ralph!

Disney na Windows Phone

Pamiętajcie, że promocja niebawem się skończy więc zapraszam już teraz do sklepu Windows Phone. Oprócz promocyjnych gier możecie pobrać również pozostałe tytuły Disneya, które również dostępne są bezpłatnie.

Lista promocyjnych gier:

Pozostałe bezpłatne gry:

Pozostałe promocje dostępne w sklepie Windows Phone znajdziecie pod tagiem promocja.

  • MatEk199

    Witam . Mam pytanie odnośnie przesyłania danych na inny telefon z serii lumia. Do wczoraj posiadałem nokie lumie 920, od dziś posiadacz lumi 1520. Interesuje mnie czy jest możliwe przesłanie gier które zakupiłem posiadając lumie 920 na nowy mój telefon ?

    • Musisz wejść do sklepu na Lumii 1520 i ponownie pobrać zakupione wcześniej aplikacje. Po wejściu w aplikację kliknij w Kup i pojawi się informacja, że aplikacja została już przez Ciebie kupiona wcześniej – wtedy naciśnij zainstaluj. Daj znać czy się udało.