• Gry
  • Komentarze: 7

Deus Ex GO to kolejna gra od Square Enix dla Windows 10 Mobile i PC

Square Enix, producent takich gier jak Lara Croft GO oraz Hitman GO, udostępnił nową pozycję w sklepie o nazwie Deus Ex GO, która jest dostępna zarówno dla telefonów jak i komputerów z systemem Windows 10. Jest to kolejna gra z serii GO posiadająca identyczne zasady rozgrywki. Gracz w turach przechodzi przez kolejne poziomy eliminując po drodze wrogów.

W grze wcielamy się w postać Adama Jensena, który musi rozwiązać szereg zagadek eliminując przy tym przeciwników, wrogie drony oraz inne niebezpieczne urządzenia. W arsenale Adama oprócz tradycyjnej broni znajduje się niewidzialność oraz możliwość zmiany położenia mapy. Gracze mają do dyspozycji aż 50 poziomów i mogą tworzyć dodatkowe za pomocą dodatku Puzzle Maker a następnie publikować je społeczności.

Gra została wyceniona na 21,50 zł i zawiera dodatkowe, opcjonalne zakupy w trakcie rozgrywki. Jeżeli przypadły Wam do gustu poprzednie gry z serii GO to z pewnością Deus Ex GO również spełni Wasze oczekiwania. Dajcie znać w komentarzach poniżej jak oceniacie nową pozycję od Square Enix.

Deus Ex GO