• Gry
  • Komentarze: 0

Popularna gra Death Worm w końcu otrzymuje wersję próbną

Ponad rok temu przygotowałem dla Was recenzję popularnej gry Death Worm. Osoby niezdecydowane wtedy nie mogły pobrać wersji próbnej. Jeżeli zainteresował Was ten tytuł to już teraz możecie pobrać wersję testową.

W grze poruszamy się robakiem, którego głównym i jedynym celem jest zjadanie ludzi i zwierząt jak i niszczenie różnego typu pojazdów takich jak samochody, czołgi a nawet helikoptery. Grę obsługujemy dwoma palcami – lewy posłuży nam jako sterownik a prawy uaktywni dodatkowe moce. W miarę postępu nasza postać będzie się wydłużać jak i zdobywać nowe umiejętności.

W grze dostępnych jest aż 60 poziomów, które będziemy przechodzić w 4 różnych lokalizacjach. Dodatkowo możemy zagrać w trzy mini gry: Super Dash, Air Defence oraz Countdown. Death Worm oferuje aż 50 różnych postaci i pojazdów do unicestwienia.

Już teraz możecie bezpłatnie wypróbować grę wytwórni PlayCreek. Jak przypadnie Wam do gustu to będziecie musieli zapłacić za nią 6,49zł. Gra jest dostępna wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Death Worm

Cena: 6,49zł (bezpłatne demo)

Wydawca: PlayCreek

Pobierz Death Worm na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR