Dane o ruchu otrzymują kolejną aktualizację dla Windows Phone 8.1

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację w Sklepie Windows Phone. Nową wersję otrzymała aplikacja dane o ruchu. Program dostarcza aplikacjom informacji o tym, jak się poruszamy, i jakie miejsca odwiedzamy. Za pomocą tego ustawienia możesz zarządzać danymi udostępnianymi aplikacjom.

Dane o ruchu Windows Phone

Dane o ruchu to program, który dostarcza aplikacjom informacji o tym, jak się poruszasz, i jakie miejsca odwiedzasz. Za pomocą tego ustawienia możesz zarządzać danymi udostępnianymi aplikacjom.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji 2.0.6.19. Widoczna lista zmian na stronie Sklepu Windows Phone pochodzi z poprzedniej wersji 2.0.5.4.

Nie zauważyłem żadnych zmian w porównaniu do poprzedniej wersji. Jeżeli widzicie jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Dane o ruchu są dostępne wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

[info]Aplikacja jest przeznaczona wyłącznie dla telefonów Lumia z czujnikiem SensorCore – Lumia 630, Lumia 635, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 930 oraz Lumia 1520.[/info]

Pobierz dane o ruchu na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR