Dane o ruchu otrzymują kolejną aktualizację dla Windows Phone 8.1

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację w Sklepie Windows Phone. Nową wersję otrzymała aplikacja dane o ruchu. Program dostarcza aplikacjom informacji o tym, jak się poruszamy, i jakie miejsca odwiedzamy. Za pomocą tego ustawienia możesz zarządzać danymi udostępnianymi aplikacjom.

Dane o ruchu Windows Phone

Dane o ruchu to program, który dostarcza aplikacjom informacji o tym, jak się poruszasz, i jakie miejsca odwiedzasz. Za pomocą tego ustawienia możesz zarządzać danymi udostępnianymi aplikacjom.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji 2.0.6.19. Widoczna lista zmian na stronie Sklepu Windows Phone pochodzi z poprzedniej wersji 2.0.5.4.

Nie zauważyłem żadnych zmian w porównaniu do poprzedniej wersji. Jeżeli widzicie jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Dane o ruchu są dostępne wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1.

[info]Aplikacja jest przeznaczona wyłącznie dla telefonów Lumia z czujnikiem SensorCore – Lumia 630, Lumia 635, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 930 oraz Lumia 1520.[/info]

Pobierz dane o ruchu na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • MichalK

  Czy mógłbyś mi napisać na jakim telefonie instalowałeś tą aplikacje, bo ja niestety nie mogę jej zainstalować na mojej L. 1020.

  • Aplikację można zainstalować jedynie na telefonach z czujnikiem SensorCore. Uzupełniłem artykuł dodając listę kompatybilnych urządzeń.

   • MichalK

    Dzięki wielkie. Już wszystko jasne.

 • Opaska powinna działać lepiej?

  • Aplikacja raczej zbiera informacje o ruchach telefonu. Być może poprawili dokładność wykrywania kroków co bezpośrednio przełoży się na dokładniejsze wyniki u osób, które nie posiadają opaski i korzystają jedynie z samego telefonu. W moim przypadku przyda się jedynie w momentach kiedy nie będę miał założonej opaski – jeżeli w tym momencie będę miał przy sobie telefon to on wypełni czas swoimi danymi pod nieobecność opaski.

 • pyczy

  Lumia 640DS nie widzi aktualizacji 😛

  • pyczy

   Pardom, jednak telefon poprosił o reset:) Zwracam honory.

 • Dodam, że na dziesiątce (10080) apka „dane o ruchu” też sprawuje się dobrze, tyle, że nie ma jej (przynajmniej u mnie) ani w ustawieniach, ani na liście aplikacji – ale bez trudu da się ją znaleźć przy użyciu systemowej „szukajki” (używając angielskiej nazwy, czy „motion data”).