• Gry
  • Komentarze: 4

Daddy Was A Thief to wciągająca gra, która pozwoli zabić nudę

Dzisiaj przeglądając Sklep trafiłem na grę Daddy Was A Thief. Wypróbowałem i po chwili stwierdziłem, że dam zarobić producentowi Rebel Twins. Gra wciąga swoją prostotą a przy okazji posiada przyjemną oprawę graficzną oraz muzyczną. Dodatkowym plusem jest to, że gra została spolszczona.

Obsługa w banku jest zwykle bardzo pomocna i przyjaźnie nastawiona. Tym razem coś poszło nie tak! Łap tak dużo pieniędzy, jak się da! Pospiesz się! Wszyscy próbują Cię złapać, lecz jesteś na to zbyt sprytny, czyż nie? Znajdź skróty, bonusy i dopalacze, żeby przetrwać.

Czego możesz się spodziewać?

  • Mnóstwo obiektów do rozwalania: ściany, podłogi, meble i dużo więcej! Demoluj co się da i patrz jak wszystko wybucha i rozlatuje się na kawałeczki!
  • Przebrania i szalone power-upy do odblokowania
  • Inaczej wyglądająca ucieczka za każdym razem gdy grasz!
  • Gra sterowana tylko jednym palcem! (przeciągnij w dół, lub górę) Szybka rozgrywka, idealna gdy chcesz zabić nudę!

Przemierzając kolejne poziomy natkniemy się na zdenerwowane babcie, policjantów oraz najróżniejsze przedmioty takie jak wybuchające gaśnice, mrożące lodówki czy sejfy z pieniędzmi. Co jakiś czas przyjdzie nam przepłynąć basen a nawet obrabować kasyno. Naszym celem jest zbieranie jak największej ilości pieniędzy oraz omijanie przeszkód.

My Daddy Was A Thief Windows Phone

Za zebrane monety możemy zmienić nakrycie głowy naszego bohatera, dokupić specjalne moce czy dodatki. Nie wszystkie rzeczy będziemy mogli kupić od razu. Na niektóre z nich będziemy musieli poczekać aż osiągniemy odpowiedni poziom postaci.

Daddy Was A Thief

Daddy Was A Thief kosztuje jedynie 3,49zł. Przed zakupem możecie przetestować grę, w której jedynym ograniczeniem jest możliwość dotarcia do setnego poziomu. Posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1 już teraz mogą wypróbować grę korzystając z poniższego odnośnika.

Pobierz Daddy Was A Thief na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR