• Porady
  • Komentarze: 18

Czym jest aktualizacja krytyczna systemu Windows Phone?

W ostatnim czasie z pewnością otrzymaliście wiadomość e-mail od Microsoftu, w którym znajduje się informacja o aktualizacji krytycznej dla systemu Windows Phone. Na moje konto pocztowe przyszły aż dwie tego typu wiadomości. Postanowiłem rozwiać wszelkie wątpliwości i raz jeszcze przypomnieć czym jest i co poprawia ta aktualizacja.

Aktualizacja krytyczna Microsoft Lumia 435 Dual SIM

Głównym celem aktualizacji krytycznej jest wyeliminowanie błędu na telefonach z systemem Windows Phone 8.1 związanego z niezamierzonym ponownym uruchamianiem się telefonu.

Aktualizacja została udostępniona dla wszystkich smartfonów w związku z tym aktualizację otrzymują również użytkownicy, których problem ten nie dotyczy. Przypominam również, że aktualizacja nie zmienia zarówno wersji systemu jak i wersji oprogramowania.

Jeżeli nie jesteście pewni czy otrzymaliście krytyczną aktualizację na Waszych telefonach to możecie sprawdzić ręcznie czy aktualizacja Waszych smartfonów jest konieczna. Możecie to zrobić za pomocą aplikacji Stop Restart App. Instrukcję oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Microsoft.

Pobierz Stop Resart App na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR